(500e)RED

Popis

  • 15'' ocelová kola
  • Červeně lakované logo Fiat
  • Černá látková sedadla s nápisem FIAT
  • Černé gumové rohože
  • Halogenové světlomety


 

(RED) a Fiat, to je jedinečné partnerství, které při každém nákupu modelu (500e)RED přispívá k boji s pandemiemi. (RED) je organizace bojující s globálními zdravotními hrozbami, jakými jsou AIDS nebo covid-19. Nákupem produktů (RED) přispíváte do fondu na podporu prevence, léčby, poradenství, testování, vzdělávání a pečovatelské služby pro komunity, které to nejvíce potřebují. Proto jsme se hrdě připojili k této iniciativě a vytvořili (500e)RED. Vy se můžete nyní stát její součástí. Fiat, spolu se sesterskými značkami Ram a Jeep, věnoval od roku 2021 v rámci partnerství s organizací (RED) Globálnímu fondu na pomoc v boji proti mimořádným zdravotním událostem, jako je covid-19 a AIDS, více než 4,5 milionu dolarů.


 

Udělejte dojem svěžím (RED) vzhledem, ikonickým stylem a špičkovou technologií. Elektrické kliky dveří, halogenové světlomety a boční šípovité směrové ukazatele jsou jen některé z mnoha prvků této exkluzivní speciální série.


 

V jeho interiéru najdete látková sedadla z černé recyklované tkaniny s nápisem Fiat a červenými švy. Navíc si je budete moci nastavit ve 4 směrech. Speciální lakované logo s označením 500 zdobí prémiový černý volant, jehož tvar připomíná ikonický styl dvouramenného volantu Fiatu 500 z roku 1957.


 

Spolehlivý spolujezdec, který je vždy po Vašem boku: 500e (RED) je vybaven bezpečnostními prvky, jako je bezklíčový vstup a tempomat, které jsou připraveny poskytnout Vám maximální bezpečnost při jízdě ve městě.

 

 

Díky dotykovému displeji rádia Uconnect™5 s úhlopříčkou 10,25'' a technologiemi Apple CarPlay a Android Auto(TM) si užijete nepřekonatelný zážitek. Získáte také chytrý audiosystém s dokovací stanicí a 4 reproduktory, takže si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu. A nezapomeňte na Bluetooth, ke kterému můžete připojit všechny chytré telefony ve voze.