Fiat 500

Přehled

Styl ikony

Kdyby byla Itálie autem, byla by modelem Fiat 500. Fiat 500 ztělesňuje italského ducha v každé své křivce a nejmenším detailu, přičemž jeho kultovní a nadčasový design přesahují hranice automobilismu. Podmaňte si město díky jeho agilitě a hospodárnosti a vydejte se na cestu plnou stylu a dobrodružství, která je určena pouze pro ty, kdo chtějí objevit pravý smysl řízení nestárnoucí italské ikony.

Hatchback, Cabrio
Hybrid

Popis

14'' ocelová kola s ozdobnými kryty
Kryty vnějších zpětných zrcátek v černé barvě
Rádio 3,8" s Bluetooth, Handsfree, DAB a USB
Asistence Siri a Google prostřednictvím chytrého telefonu
Manuální klimatizace
Volant čalouněný techno kůží
Analogový přístrojový panel
4 reproduktory

Unikátní prvky výbavy

Udržitelný komfort

Pohodlně se usaďte na černá sedadla čalouněná recyklovanou tkaninou s monogramy Fiat. Udržitelné do nejmenšího detailu.

14'' ocelová kola s ozdobnými kryty

Stylový pohyb po městě na 14'' ocelových kolech.

Exteriér
 

Styl je to, co člověka odlišuje od ostatních. Díky ikonickému designu krytek zpětných zrcátek, LED světlům pro denní svícení a halogenovým světlometům bude Váš styl viditelný už z dálky.


 

Díky nastavitelnému volantu a výškově nastavitelným sedadlům si najdete pohodlnou pozici a budete si užívat jízdu při poslechu oblíbené hudby ze 4 reproduktorů, které jsou součástí standardní výbavy.


 

Fiat 500 a 500C jsou vybaveny řadou technologických prvků, které Vám pomohou jezdit bezpečněji a maximálně využít čas strávený ve voze.

 

 

Na palubě vozů Fiat 500 a 500C je zaručena zábava na 500 %. Na 3,8'' rádiu budete moci poslouchat své oblíbené stanice AM/FM a po připojení telefonu poslouchat své playlisty. Díky USB nabíječce budete moci nabíjet svůj telefon. Uvnitř vozů 500 a 500C Hybrid máte o zábavu a baterii postaráno!